در خانه بمانیم

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از کرونا ویروس

دارای دپارتمان پذیرش بیماران بین المللی

زیبایی

لیفت و جوان سازی پوست

علائم بیماری کرونا
در خانه بمانیم
پیشگیری از کرونا
IPD
زیبایی

کادر درمان را با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا یاری کنیم بهترین راه مقابله و شکست ویروس کرونا در خانه ماندن است، که اگر این امر تحقق یابد شادی و نشاط به زندگی‌های تداوم خواهد برگشت. اتاق بازرگانی تهران عهده دار مدیریت بیمارستان بازرگانان گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد

اخبار و رويدادهاي بيمارستان


آیا خطر انتقال ویروس از مادر مبتلا به COVID-19 به نوزاد از طریق شیردهی وجود دارد؟


مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها (CDC) راهنمای موقت را در مورد تغذیه با شیر مادر برای مادران مبتلا به COVID-19 تهیه کرده است. در تعدادی از موارد محدودی که تاکنون گزارش شده است، هیچگونه شواهدی مبنی بر امکان انتقال ویروس از طریق شیر مادران مبتلا به COVID-19 یافت نشده است. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا COVID-19 می تواند از طریق شیر مادر منتقل شود (یعنی وجود ویروس عفونی در شیر مادر) یا خیر. در هر صورت شیردهی توسط مادر مبتلا باید با هماهنگی پزشکان مراقبت های بهداشتی صورت گیرد. در حال حاضر ، نگرانی اصلی این نیست که آیا ویروس از طریق شیر مادر قابل انتقال است یا خیر، بلکه مسئله این است که یک مادر آلوده می‌تواند ویروس را از طریق قطرات تنفسی در طول دوره شیردهی منتقل کند. مادری که مبتلا به COVID-19 است، باید از اقدامات احتیاطی احتمالی برای جلوگیری از انتشار ویروس به نوزاد خود استفاده کند ( از جمله شستن دست های خود قبل از لمس کردن نوزاد و پوشیدن ماسک بخصوص هنگام شیر دادن). در صورتی‌که شیردهی مادر با پمپ دستی یا برقی انجام می‌شود، مادر باید دست های خود را قبل از لمس هر قسمت پمپ یا بطری بشوید و توصیه های مربوط به تمیز کردن مناسب پمپ را بعد از هر بار استفاده رعایت کند.

پژوهشی جدید نشان می‌دهد سازگاری انسان با تغییرات اقلیمی می‌تواند تغییر نگرش به فرزندآوری را نیز دربر بگیرد. گروهی از پژوهشگران بین‌المللی دریافتند تغییرات اقلیمی ازطریق اثرهای اقتصادی، تأثیر بسزایی بر فرزندآوری دارد؛ چراکه مردم باید تصمیم بگیرند چقدر هزینه و زمان برای پرورش کودک خود اختصاص دهند و اینکه آیا این منابع را برای فرزندآوری بیشتر استفاده کنند یا سرمایه‌گذاری بیشتری برای هر کودک داشته باشند.

روش درمانی بوتاکس بیش از ۲۰ سال است که کشف شده و برای درمان اختلالات عصبی و چشمی استفاده می شود.

بوتاکس از طریق یک سم تولیدشده از باکتری «کلستریدیوم بوتولینوم» ایجاد می شود.

درحالیکه اکثر افراد فکر می کنند بوتاکس یک روش درمانی برای چین و چروک های صورت است، دانشکده درماتولوژی آمریکا اعلام می کند سازمان غذا و دارو، استفاده از بوتاکس را برای موارد زیر هم تایید کرده است.

- لوچی چشم ها. پرش پلک ها.- اختلال حرکتی عصبی گردنی.- تعریق بیش از حد زیربغل، دست ها و پاها.