تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

مهارت زندگی

سلامت روح و روان

لیزرتراپی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی،درمانی

پیام روز سلامت

مبارزه با افسردگی:بیایید صحبت کنیم

رعایت حقوق گیرندگان خدمت

لحظاتی توام با آرامش

تصویربرداری
کلینیک روانشناسی
کلینیک لیزر
پیام روز سلامت و بهداشت جهانی
پذیرش مراجعین
رادیوتراپی

اداره بیمارستان بازرگانان مجدداً به اتاق بازرگانی تهران واگذار گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد کلینیک لیزردرمانی جهت درمان وبهبود درد،التهاب مفاصل،کمردرد،آرتروز،رماتیسم مفصلی وآسیب های ورزشی با استفاده از لیزر غیر تهاجمی بیمارستان بازرگانان به عنوان مرکزدوستدار کودک با هدف ترویج زایمان طبیعی به مادرانی که به روش طبیعی وضع حمل نمایند به رسم یادبود کارت هدیه ای تقدیم مینماید.


دکتر ایرج حریرچی ، با تاکید بر اهمیت ارتقای سواد سلامت مردم، گفت: در نظام های نوین بهداشتی و درمانی با توجه به پیشرفت های بزرگی که در حوزه پزشکی به وجود آمده است، سواد سلامت مردم هم افزایش پیدا می کند.افرادی که سواد پایین تری دارند، درواقع موضوع پیشگیری را جدی نمی گیرند و همین نکته باعث می شود، دستورات دارویی را به طور کامل رعایتنکنند یا اینکه مدت زمان بستریشان در بیمارستان طولانی شوددکتر حریرچی گفت: مردم 42درصد از اطلاعات خود را در خصوص موضوعات بهداشتی از رادیو و تلویزیون، 40.6 درصد از پزشک و ۳۲درصد از اینترنت و ۱۶درصد از دوستان و ۹درصد از مجلات و نشریات کسب می کنند.

اپیدرمولیز بولوسا با نام اختصاری  (EB) و مشهور به «پروانه ای»، یک بیماری ارثی در بافت های پوستی است که در پوست و غشای مخاطی تاول ایجاد می کند.این بیماری از جمله بیماری های نادر و در عین حال بسیار پر هزینه محسوب می شودرئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه پس از ثبت اطلاعات بیماران ای بی، اقدامات درمانی آغاز شد، افزود: با هدف کاهش هزینه های این بیماران و به منظور محافظت مالی از بیماران در طرح تحول سلامت، بسته جامع خدمات را در سامانه وزارت بهداشت تعریف کردیم. این بیماران به ویزیت متخصصان گروه های مختلف پزشکی مانند متخصصان پوست، جراحی ترمیمی، گوارش، هماتولوژی، نفرولوژی، اطفال، زنان، چشم و اورولوژی نیاز دارند و هزینه ویزیت این بیماران را پوشش می دهیم.

طبق دستورالعمل ابلاغ شده دانشگاه‌ها می‌توانند از ظرفیت آموزشی بیمارستان‌هایی که توانمندی‌ها و امکانات آموزشی لازم را در خصوص تربیت پرستار دارند استفاده کنند و با امضای تفاهم نامه از همکاری این بیمارستان ها بهره‌برداری کنند.قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت تاکید کرد: کماکان پذیرش دانشجوی پرستاری از کنکور بوده و اعلام ظرفیت‌ها از طریق دفترچه کنکور خواهد بود و جذب دانشجویان در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی است.

وی ادامه داد: دانشجویان مستقیما در بیمارستان جذب نمی‌شوند و فقط بیمارستان‌هایی که دارای شرایط و استاندارهای آموزش هستند می‌توانند با عقد قرار داد در این زمینه با دانشگاه ها همکاری کنند.