نتیجه اعتباربخشی

کسب درجه یک اعتباربخشی ملی بیمارستان ها

تصویربرداری

پیشرفته ترین تجهیزات تصویربرداری

لیزرتراپی

پیشرفته ترین تجهیزات تشخیصی،درمانی

پیام روز سلامت

مبارزه با افسردگی:بیایید صحبت کنیم

رعایت حقوق گیرندگان خدمت

لحظاتی توام با آرامش

رادیوتراپی

تجهیزات مدرن تشخیصی ودرمانی

اعتباربخشی
تصویربرداری
کلینیک لیزر
پیام روز سلامت و بهداشت جهانی
پذیرش مراجعین
رادیوتراپی

اداره بیمارستان بازرگانان مجدداً به اتاق بازرگانی تهران واگذار گردید. بخش های تصویربرداری بیمارستان بازرگانان با به روزترین تجهیزات پزشکی ارائه دهنده خدمات به مراجعین محترم می باشد کلینیک لیزردرمانی جهت درمان وبهبود درد،التهاب مفاصل،کمردرد،آرتروز،رماتیسم مفصلی وآسیب های ورزشی با استفاده از لیزر غیر تهاجمی بیمارستان بازرگانان به عنوان مرکزدوستدار کودک با هدف ترویج زایمان طبیعی به مادرانی که به روش طبیعی وضع حمل نمایند به رسم یادبود کارت هدیه ای تقدیم مینماید.

اخبار و رويدادهاي بيمارستان


با اجرای طرحتشکیل پرونده الکترونیک سلامت، در پاراکلینیک ها در مصرف دارو صرفه جویی می شود،همچنین در هر نقطه از کشور سوابق بیماری درارائه خدمات سلامت به بیماران قابل دسترسی است.همچنین این طرح بسیاری از هزینه ها را کاهش می دهد و در هزینه های اضافه صرفه جویی می کند به طوری که در حال حاضر ممکن است بیماری به پزشک مراجعه کند و عکس و آزمایش تهیه کند و بعد از مراجعه به یک پزشک دیگر مجددا همان کارهایی که قبلا انجام داده است در نسخه او تکرار شود در حالی که این ها برای بیمار هزینه محسوب می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت: وزارت بهداشت چند سالی است برنامه های خوبی را برای اصلاح سیستم های مالی شروع کرده است. برای این منظور وزارت بهداشت سیستم نوین مالی را طراحی کرده است و با استقرار حسابرسان در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی، شاخص‌های مالی را کنترل و بررسی می‌کند.وی تاکید کرد: برای افزایش بهره‌وری بیمارستان‌ها باید قاعدتا دو کار انجام می‌گرفت؛ یکی حرکت به سمت اصلاح ساختارها بود گام دیگر افزایش توانمندی نیروی انسانی بیمارستان‌ها بود که در این رابطه نیز تلاش‌هایی صورت گرفته بود ولی ما باید به نیروهای کلیدی بیمارستان‌ها نسبت به گذشته توجه بیشتری می‌کردیم. برای همین منظور دوره TOT با کمک سازمان جهانی بهداشت طراحی و اجرا شده است.

دبیرکل دفتر سلامت جمعیت ، خانواده و مدارس وزارت بهداشت از معاینه یک میلیون و دویست هزار نفر دانش آموز ورودی جدید مدارس خبر داد و گفت: حدود 30 درصد از دانش آموزان دچار چاقی و پروزنی هستند یکی از مشکلاتی که باید نسبت به رفع آن اقدام شود این است که در کشور ما کودکان بیش از 4.5 ساعت با وسایل الکترونیکی بازی می‌کنند، درحالیکه استاندارد آن 2 ساعت است.