چاپ        ارسال به دوست

بیمارستان بازرگانان حامی درمانی کودکان خیریه روشنای امید

بیمارستان بازرگانان در راستای رسالت خود در زمینه ارائه بهترین خدمات درمانی، حامی کودکان خیریه روشنای امید گردید.

سرپرست واحد امور اجتماعی در این زمینه گفت: بدون در نظر گرفتن سطح طبقه اجتماعی بیمار، تلاش کلیه پرسنل درمان و پشتیبانی بیمارستان بر این است تا بهترین خدمات درمانی با رعایت  احترام به «حقوق گیرندگان خدمت» ارائه گردد.

وی در ادامه از حمایت درمانی بیمارستان از کودکان خیریه روشنای امید ایرانیان خبر داد و افزود: خوشبختانه  همچنان روحیه مهربانی وهمدلی در میان مردم وجود دارد و همانطور که خیران عزیز شرایط آموزشی و اسکان کودکان بد سرپرست و یا بی ­سرپرست را بدون چشمداشت دنیوی فراهم می­ آورند، بیمارستان بازرگانان نیز پیرو همین همدلی و خدمت­ رسانی توانسته است، در زمینه بهداشت و درمان، خدمات سرپایی و بستری به کودکان خیریه روشنای امید ایرانیان، کاملا رایگان ارئه نماید.

رضوان کاظمی، سرپرست امور اجتماعی همچنین از حمایت بیمارستان از بیماران کاندید جراحی ­های چشم خبر داد و گفت: پزشکان حاذق و همچنین اتاق­های عمل مجهز، ما را برآن داشت تا نگرانی آن دسته از بیماران دارای مشکل مالی  در خصوص تامین هزینه­ های درمان بیماری­های چشم ( بخصوص جراحی­ های آب­ مروارید) را کاهش دهیم.

این امر بعد از تشخیص پزشک در زمینه جراحی چشم صورت خواهد گرفت. به این ترتیب که بیمار می تواند پس از تشخیص نهایی پزشک معالج برای جراحی، جهت بررسی و تشخیص نیاز مالی به واحد اموراجتماعی بیمارستان مراجعه نماید تا اقدامات لازم جهت مساعدت مالی انجام گیرد. 

 

 


٠٨:٤٩ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٢٢٩    /    تعداد نمایش : ٧٠