چاپ        ارسال به دوست

مراسم بزرگداشت شصت وهشتمین سالگردتاسیس بیمارستان

 
 
 
 
 
 

مراسم بزرگداشت شصت و هشتمین سالگرد تأسیس بیمارستان بازرگانان با حضور اعضای هیأت متولیان بیمارستان، دبیرکل محترم و معاونین و مدیران اتاق بازرگانی تهران، مسئولین، پزشکان و پرسنل بیمارستان برگزار شد.بیمارستان بازرگانان، درتاریخ دهم بهمن ماه سال 1328 به همت تجار و اتاق بازرگانی تهران با پیشرفته ترین امکانات افتتاح شد و همواره توانست به بهترین نحو ممکن خدمات خود را به هم وطنان شریف ارائه نماید.می توان گفت بیمارستان بازرگانان سند زنده و با قدمت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی تهران است.

همچنین با توجه به تقارن ایام ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از زحمات پرستاران و پرسنل بیمارستان با اهداء هدایا تقدیر شد. با عنایت به کسب رتبه یک اعتباربخشی ملی بیمارستان ها، از دست اندرکاران و پرسنل فعال در کسب این افتخار، قدردانی شد.در این مراسم دبیرکل محترم اتاق بازرگانی، ضمن بیان سخنانی با اشاره به اهتمام اتاق بازرگانی تهران بر بازسازی بیمارستان، بیان داشتند که در آینده ای نزدیک بیمارستان بازرگانان به نگین بیمارستانهای منطقه تبدیل خواهد شد.

آقای مهندس فنایی به نمایندگی از طرف اعضای هیأت متولیان بیمارستان بازرگانان به ایراد سخن پرداختند و ضمن بیان اهداف هیأت متولیان از کمک های اتاق بازرگانی و نیز زحمات مسئولین و پرسنل بیمارستان قدردانی کردند.

 

 

 


١٥:٥٨ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٦١    /    تعداد نمایش : ١٩٢